Přejít k obsahuPřejít k hlavnímu menu

Server housing

Rack housing

Bezpečný domov pro váš server

Umístíme server do moderního TIER III datacentra v ulici Sazečská v Praze, kde je pro něj připraven prostor v racku a stabilní připojení k internetové síti.

Objednejte si server housing ještě dnes

Vyberte si požadované parametry služby a my vás budeme co nejdřív kontaktovat pro finalizaci objednávky.

Server housing
1U server1 650 Kč
1 Gbps port0 Kč
1 × IP0 Kč
1 × zdroj0 Kč
Napájení do 100W0 Kč
bez zálohování0 Kč
0 GB prostor0 Kč

Celkem bez DPH1 650 Kč
DPH 21%+347 Kč
Celková cena za měsíc1 997 Kč
Jak velký server potřebujete umístnit?+1 650 Kč
1 650 Kč
2 050 Kč
2 850 Kč
2 650 Kč
Konektivita+0 Kč
(v ceně služby)
(individuální cena)
Počet IPv4+0 Kč
Zdroj+0 Kč
(v ceně služby)
+200 Kč
Napájení+0 Kč
Možnosti fakturace
Perioda platby+0 Kč
-49 Kč(sleva 3%)

Proč umístnit váš server k nám?

  • Vysokorychlostní porty a IPv6Každý server je připojen do internetu vyhrazeným 1 Gbps portem. K dispozici je i 10 Gbps připojení. Podporujeme IPv6.
  • Zákaznické serveryDo datacentra lze umístit 1U, 2U nebo větší servery v rackovém provedení. Službu poskytujeme i tower serverům různých velikostí.
  • Technická podpora 24/7Technická podpora v datacentru řeší zákaznické požadavky po celý rok 24 hodin denně.
  • Bezpečnost datacentraVstup do datacentra je povolen jen pracovníkům a předem autorizovaným osobám.

Doplňkové služby k server housingu

Naklikejte si v objednávce dedikovaného serveru další praktické služby. Jestli potřebujete něco dalšího, dejte nám vědět. Řešení na míru jsou naše doména.

  • Vyhrazený prostor na datové storage, kam zákazník zálohuje svá data. Schéma a zpracování záloh je plně v režii klienta. Přístup k datům se realizuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu SFTP. Služba je k dispozici i samostatně. Nemusíte odebírat serverové služby. Zákazníci dedikovaných serverů získají 50 GB prostor v rámci služby zdarma.
  • Řízené zálohování dat. Schéma záloh je stanoveno jako 1x denně inkrementální záloha a 1x měsíčně full backup. Data držíme 30 dní zpět. Obnovení ze zálohy provádíme (zcela) zdarma. Zálohovací schéma lze upravit na míru.
  • K dedikovaným serverům nebo k server housingu lze zakoupit jednoduchý SW firewall na úrovni hraničních síťových prvků nebo fyzický firewall (Cisco ASA apod.)
  • Pokud si přejete plně spravovat operační systém serveru, přejděte na Managed server. Jde o profesionální službu včetně kompletní správy HW i SW serveru.
  • Umístění emailových schránek zákazníka na mailserver. K dispozici jsou služby: POP3, SMTP, IMAP, webmail, antivir, antispam. Tato služba není určena pro rozesílku obchodních sdělení.
  • Inteligentní rozesílka emailů s obchodním sdělením. Speciální řešení pro bezproblémové rozeslání emailů do schránek zákazníků. Odolné vůči spamfiltrům.

Podívejte se do datacentra v Praze

Chcete se nejdřív podívat do datacentra?
Kontaktujte nás a zařídíme vám prohlídku.

TTC DC2